Wkrótce pojawi się w tym miejscu NOWA STRONA!!

Utrzymywanie strony firmowej w dobrej kondycji technicznej oraz ciągle aktualnej jest to wbrew pozorom nie lada sztuka. Nawet tworząc najnowocześniejszą strone za bardzo duże pieniądze z duża ilościa animacji, interakcji itp. jeżeli nie będzie na bierząco aktualizowana i dopracowywana stanie sie w pewnym sensie obiektem muzealnym. Co może zostać różnie odebrane przez potencjalnego klienta.

Firma Irdis oferuje Państwu sprawowanie opieki nad stroną internetową. Dostosujemy formę opieki do zawartości strony oraz zakresu aktualizacji. Pozwoli to określić wysokość kosztów związanych z aktualizacjami

Jakie są korzyści z takiego rozwiązania?

Nie muszą się już Państwo marwić o odpowiednie zaplecze techniczne w celu aktualizacji strony internetowej oraz zatrudniać pracownika oraz podwyższać koszty prowadzenia działalności. Rozpoczynając współpracę z irdis otrzymają Państwo optymalna ofertę dostosowana do potrzeb.

Należy tutaj zwrócić uwagę iż podczas aktualizacji mogą wystąpić nieoczekiwane błędy języka php czy też html, które będzie trzeba jak najszybciej poprawić, aby strona mogła prawidłowo się wyświetlać.

Jak długo trwa aktualizacja?

Rozpoczynając współpracę z Irdis nie muszą się Państwo obawiać o swoją stronę internetową, która będzie aktualizowana w ciągu 24h od momentu otrzymania materiałów na stronę internetową.

Logowanie