Wkrótce pojawi się w tym miejscu NOWA STRONA!!

W dobie internetu najłatwiejszym i najszybszym sposobem odnalezienia interesującego nas produktu czy też firmy jest Internet. Proszę zadać sobie pytanie gdzie w pierszej kolejności zaczeli by Państwo szukać produktu czy też usługi. Zapewne trafiając na naszą strone jest to internet oraz jedna z wielu dostępnych wyszukiwarek.

Internet z roku na rok w coraz większym powiększa swój udział w rynku jako miejsce pozyskiwania informacji dla ludzi i szeroko rozumianego biznesu.

Zachęcamy zatem Państwa do skorzystania z naszej korzystnej oferty stworzenia strony internetowej i pozwolenie swoim klientom znalezienia Państwa w sieci.

System CMS

Nasza firma wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku oraz zapotrzebowania na nowoczesne, intuicyjne oraz łatwe w obsłudze strony internetowe oferuje Państwu różnorodne systemy CMS, o które może zostać oparta tworzona strona internetowa. ma wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku oraz zapotrzebowania na nowoczesne, intuicyjne oraz łatwe w obsłudze strony internetowe oferuje Państwu różnorodne systemy CMS, o które może zostać oparta tworzona strona internetowa.

 • Joomla
 • Drupal
 • Wordpress
 • System CMS firmy IRDIS

Wybór systemu w znaczący sposób wpływa na kosztorys strony internetowej

Etapy tworzenia stron www

1. Kontakt z nami w celu zadawania wszystkich możliwych pytań

2. Identyfikacja charakteru strony - w pierwszej kolejności podczas rozmowy u klienta (dojeżdzamy zawszę i wszędzie - a jeżeli nie ma takiej możliwości aranżujemy spotkanie ON-LINE). Na tym etapie zdradzają nam Państwo do czego jest potrzebna strona internetowa, a my na tej podstawie możemy zaproponować rozwiązanie.

3. Rozważania na temat grafiki - w tym miejscu klient informuje nas o swoich upodobaniach kolorystycznych, co mu się podoba, czy też nie. A jeżeli nie ma żadnych preferencji w tym zakresie to przedstawiamy ewentualne propozycje.

4. Po ustaleniu charakteru strony oraz grafiki, przygotowujemy wstępny projekt, który będzie rozwijany podczas następnych spotkań u klienta. W między czasie klient przygotowywuje teksty do zamieszczenia na stronę interntową.

5. Po przygotowaniu strony i zatwierdzeniu przez klienta, strona zostaje umieszczona na sewerach klienta, skonfigurowana pod konkretny serwer, oraz zostaje podpięta pod nią domena internetowa.

6. Od momentu wystawienia faktury VAT, klient ma określony przedział czasowy, w którym może zgłaszać swoje uwagi dotyczące działania strony czy też zmian tekstów oraz niektórych funkcjonalności w ramach umowy.

7. Irdis przygotowuje indywidualną ofertę w zakresie opieki nad stworzoną stroną internetową w ramach, której:

 • monitorowanie działania strony internetowej oraz serwera,
 • zamieszczanie zmian na stronie przesłanych przez klienta,
 • wprowadzanie drobnych modyfikacji funkcjonalności,
 • przeglądanie logów serwera,
 • przeglądanie statystyk oglądalności,
 • eliminacja nieprawidłowych linków,
 • eliminacja ewentualnych błędów (np. JavaScript).
 • wiele innych w zależności od skomplikowania systemu.

 

Zachęcamy do kontaktu, a gwarantujemy zadowolenie

 

Logowanie