Wkrótce pojawi się w tym miejscu NOWA STRONA!!

Serwery firmowe są najciekawszym sprzętem w przedsiębiorstwie, gdyż anprawde niewiele firm ma te jednostki u siebie w firmie. W zdecydowanej większości serwery firmowe są wynajmowane od profesjonalnych serwerowni, gdzie należy samodzielnie administrować serwerem. Ze względu na przeznaczenie wskazane jest aby sprzęt, który jest wynajmowany był w jak najlepszej kondycji i nie zdarzały się przypadki znikania z sieci strony firmowej.

Zachęcamy zatem Państwa do skorzystania z naszej oferty dotyczącej zdalnej obsługi serwerów i reprezentowania Państwa firmy w serwerowni. Dopilnujemy wszystkich aspektów technicznych, którymi Państwo nie będą musieli się już martwić.

Korzyści rozwiązania

Irdis zapewnia 24h dozór nad Państwa serwerami monitorują prawidłowośc działania sprzętu, systemu oraz działających aplikacji. W przypadku wychwycenia nieprawidłowości, lub zgłoszenia problemu przez Państwa nadajemy sprawie najwyższy priorytet w celu rozwiązania problemu.

Okresowo przeglądamy serwery oraz dbamy o instalacje niezbędnych do bezpiecznego działania poprawek związanych z serwerem.

  • Dodajemy wszystkie niezbędne usługi i procesy wykorzystywane przez Państwa w firmie.
  • Dbamy o bezpieczeństwo przed botami oraz nieautoryzowanymi wejściami.
  • I wiele innych

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Logowanie