Wkrótce pojawi się w tym miejscu NOWA STRONA!!

Infrastruktura koputerowa w firme jest jednym z kluczowych systemów firmowych. Bez prawidłowo działających komputerów pracownicy nie mogą wykonywać swoich obowiązków. Coś się stało przestał działać internet. Telefon do operatora, który oświadcza że wszystko jest w porządku i zaleca sprawdzenie sieci wewnętrznej. W takim przypadku i wielu innych potrzebna jest osoba lub firma która rozwiąże występujące problemy. Zatrudnienie pracownika nie zawsze się opłaca, natomiast współpraca z Irdis zawsze się opłaci.

Korzyści z obsługi

Infrastruktura komputerowa jest bardzo nieprzewidywalnym systemem pod względem awaryjności oraz nieprawidłowych zachowań. Należy zwrócić jednak uwagę na fakt że gdy wystąpi już awaria należy ją jak najszybciej usunąć w celu przywrócenia normalnego trybu pracy. Można to zrobić na kilka sposobów:

1. Zawieść niedziałający sprzęt do sklepu komputerowego w którym zostanie sprawdzony, lecz ze względu na to komputery drukarki itp działają w sieci oddziaływują na siebie, a więc może się okazać że sprzęt jest tylko pozornie nie sprawny bo jego dziwne zachowania są wywoływane przez inne czynniki. W takim przypadku najlepiej sprawdzać działanie sprzętu na miejscu.

Koszty tego rozwiązania: 

  • czas pracownika/kierownika/pracodawcy poświęcony na podróże z komputerem,
  • paliwo samochodowe
  • diagnoza sklepu komputerowego,

2. Następnym rozwiązaniem jest zatrudnienie pracownika, co związane jest z wysokimi kosztami zatrudnienia, a ilość pracy wykonywana w skali miesiąca może być znikoma ze względu na fakt braku awarii.

Koszty tego rozwiązania:

  • koszty związane z zatrudnieniem pracownika (badania lekarskie, szkolenia BHP, wynagrodzenie, odprowadzenie składek do ZUS itd.)

3. Najlepszym rozwiązaniem jest podpisanie umowy na obsługę insrastruktury komputerowej przez firmę Irdis, która pojawi się u Państwa w firmie w przypadku awari. Doradzi w przypadku modernizacji czy też rozbudowy infrstruktury komputerowej i wiele innych.

  • koszty stałe za obsługę informatyczną, określone na podstawie wielkości infsrastruktury komputerowej oraz stanu sieci.

Logowanie