Wkrótce pojawi się w tym miejscu NOWA STRONA!!

W dzisiejszych czasach zaczynamy zauważać zmianę tradycyjnej formy sprzedaży (klient w sklepie) na rozwiązanie bardziej elektroniczne, a mianowicie sprzedaż za pomocą sklepów internetowych. Jest to uzasadnione z punktu widzenia ekonomicznego, gdyż inwestujemy zakłądając tworząc taki sklep a następnie czerpiemy zyski ze sprzedaży produktów mając w tym samym czasie małe koszty własne (utrzymanie hostingu oraz domeny). W porównaniu z tradycyjną sprzedażą, gdzie musimy mieć lokal oraz zatrudnić pracownika, założenie sklepu internetowego wydaje sie opłacalne.

Korzyści ze sklepu internetowego

Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo możliwość dotarcie ze swoimi produktami do szerokiej grupy potencjalnych klientów, którzy zachęceni dobrą ceną czy też wyczerpującym opisem z dużą galerią zdjęć skuszą się na zakupy.

Ponadto jak już wcześniej zostało to wspomniane założenie sklepu internetowego wiąże się z niskimi nakładami prowadzenia. Jeżeli nie czują się Państwo na siłach na prowadzenie sklepu internetowego od strony technicznej, proszę się nie zniechęcać, w pierwszym miesiącu sklepu internetowego będziemy Państwa wspomagać we wszystkich działaniach, a jeżeli będą tego Państwo potrzebowali to również później oferujemy swoją pomoc.

Jaki sklep internetowy jest dla mnie odpowiedni

Przy doborze systemu na sklep internetowy należy zidewntyfikować potrzeby Państwa sprzedaży oraz metod przyciągania klientów. Uogólniając tą kwestię na tym etapie pomożemy dokonać Państwu prawidłowego wyboru, bo od niego zależy jakie zasoby będą niezbedne do prawidłowego działania systemu.

Dzięki rozbudowanym systemom sklepu mają Państwo możliwość określenia najdrobniejszych szczegółów sprzedaży, rabaty, promocje, darmowa wysyłka i wiele innych.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów.

Logowanie